×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

وبلاگ دکتر محمد حجاریان

مدیرعامل سایت گوهردشت

× محمد حجاریان استاد گروه علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری مادرید، استادیار دانشگاه بصیر و عضو پسادکتری لابراتوار تعاملی دانشگاه مادرید میباشد. وی مدیرعامل و بنیانگذار شبکه اجتماعی گوهردشت است که در سال 2003 تأسیس کرده است. در سال 2017 به عنوان بهترین پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی کرج شناخته شد. وی همچنین توسط بنیاد ملی نخبگان ایران به عنوان فارغ التحصیل برتر شناخته شد و در سال 2018 به عنوان جوانان برتر توسط وزارت ورزش و جوانان معرفی شد. رشته های تحقیقاتی وی در شبکه های اجتماعی آنلاین ، بازی سازی ، تعامل انسان و رایانه ، تبلیغات آنلاین ، سیستم های توصیه و داده داده است. او همچنین در چندین ژورنال معتبر علمی به عنوان داور فعالیت می کند.
×

آدرس وبلاگ من

hajarian.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/admin

لیست دوستان

تبریک

دوستان عزیز تبرک من رو به مناسبت توافق هسته ای پذیرا باشید

بلاخره بعد از بیش از ده سال قدرتمند ترین کشورهای دنیا قبول کردند که با ایران توافق کنند و این توافق به این معنا است که ایران را به عنوان یک قدرت بزرگ منطقه به رسمیت شناختنند و دیگر به دنبال تغیر حکومت و یا حمله نظامی نیستند و این نه تنها شامل مرزهای حقوقی بلکه تمامی منافع کشور ما در منطقه نیز  خواهد شد ، بنابر این باید انتظار داشت منطقه بسیار آرام شود.

منافع این توافق به این مسئله ختم نمیشود . خوشبختانه با مقاوت مردم ما اکنون چرخه کاملا سوخت هسته ای را با رضایت ابرقدرت های دنیا در اختیار داریم و این به این معنا است که ایران به طور رسمی بین 10 کشور دنیاست که میتواند اورانیوم غنی شده تولید و صادر کند . از سوی دیگر تمامی تحریم های صادرات از جمله صادرات نفت در کنار صد ها میلیاردها دلار پول کشور ما که بلاکه شده بود آزاد خواهد شد.

با توجه به سیایت های دولت مبنی بر کسب درامد از صنعت تورسیم و مزایایی که تا بحال برای این کار قرار داده شده  مانند لغو روادید ورود شهروندان  بیش از 150 کشور دنیا  باید درکنار این توافق منتظرگسترش درامد های توریستی کشور نیز باشیم .

تمام این موارد فوق نشان از افق بسیار روشن کشور دارد به نحوی که شاید تا 10 سال آینده رتبه اقتصادی ایران از 17 ام در دنیا به مقامی بالاتر تبدیل شود و جزو 10 اقتصاد برتر  دنیا و یکی از ثروت مند ترین  کشور های دنیا خواهد بود . همچنین قدرت نظامی ایران که هم اکنون فراتر از منطقه جزو بهترین قدرت های نظامی دنیا است تا 10 سال آینده احتمالا به یکی از ابر  قدرت های دنیا تبدیل خواهد شد 

خوشبختانه تمام این افق ها از امروز قابل مشاهده هستند و ما میدانیم پس از این در کشوری زندگی خواهیم کرد که یکی   از امن ترین ،با ثبات ترین ، ثروت مند ترین و قدرت مند ترین کشورهای جهان خواهد بود . و سوال اینجا خواهد بود که  در این حالت ما برای کشور خودمان چه  کردیم  ؟ 

پی نوشت 

این جمله از گاندی مصداق امروز ماست  :آمدند تحقیرمان کردند ، آمدند انکارمان کردند  ، آمدند حمله کردند ، آمدند غارت کردند ،  آمدند شکنجه دادند ،  آمدند کشتند... ،  اما در انتها  " ما پیروز شدیم "

 و حرف آخر

ملت های بزرگ ، خود به خود بزرگ ساخته نمیشوند ، این مردم هستند که با مقاومت خود کشور خود را ملتی بزرگ میکنند ، تاریخ مقاومت مردم امریکا در برابر انگلستان ، مقاومت مردم چین در برابر امریکا ، مقاومت مردم هند در برابر انگلیس و امروز مقاومت مردم ایران در برابر تمام دنیا . این پیروزی گوارایتان  

چهارشنبه 24 تیر 1394 - 11:17:10 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

جمعه 24 مهر 1394   4:57:31 PM

Likes 1

 

-

ارسال پيام

چهارشنبه 24 تیر 1394   6:47:38 PM

Likes 7

 لایککککککککک

خبرخیلی خوبی بود امیدوارم که زندگی مردم روز به روز بهتربشه

http://nastarann.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 24 تیر 1394   1:54:56 PM

Likes 8

 من هم این پیروزی را به همه تبریک میگویم

آخرین مطالب


وای این شب چقدر تاریک است


some words of wisdom


وب سایت شخصی


جهان


تبریک سال نو و توضیح در مورد اپلیکیشن گوهردشت


زندگی در گور


تغیرات اخیر


تبریک


معرفی کتاب اینجانب


سلام


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

192461 بازدید

3 بازدید امروز

54 بازدید دیروز

241 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem