وبلاگ محمد حجاریان

مدیر سایت گوهردشت

 
mohammad - hajarian

mohammad  hajarian

مشاهده پروفایل

در این وبلاگ مطالبی که دوست دارم و فکر میکنم دونستنش برای دوستان عزیز هم خوب هست خواهم گفت و از نظرات شما استفاده خواهم کرد


: آدرس وبلاگ من
hajarian.gegli.com


: آدرس صفحه گوهردشت من 

gegli.com/admin

 تبریک

دوستان عزیز تبرک من رو به مناسبت توافق هسته ای پذیرا باشید

بلاخره بعد از بیش از ده سال قدرتمند ترین کشورهای دنیا قبول کردند که با ایران توافق کنند و این توافق به این معنا است که ایران را به عنوان یک قدرت بزرگ منطقه به رسمیت شناختنند و دیگر به دنبال تغیر حکومت و یا حمله نظامی نیستند و این نه تنها شامل مرزهای حقوقی بلکه تمامی منافع کشور ما در منطقه نیز  خواهد شد ، بنابر این باید انتظار داشت منطقه بسیار آرام شود.

منافع این توافق به این مسئله ختم نمیشود . خوشبختانه با مقاوت مردم ما اکنون چرخه کاملا سوخت هسته ای را با رضایت ابرقدرت های دنیا در اختیار داریم و این به این معنا است که ایران به طور رسمی بین 10 کشور دنیاست که میتواند اورانیوم غنی شده تولید و صادر کند . از سوی دیگر تمامی تحریم های صادرات از جمله صادرات نفت در کنار صد ها میلیاردها دلار پول کشور ما که بلاکه شده بود آزاد خواهد شد.

با توجه به سیایت های دولت مبنی بر کسب درامد از صنعت تورسیم و مزایایی که تا بحال برای این کار قرار داده شده  مانند لغو روادید ورود شهروندان  بیش از 150 کشور دنیا  باید درکنار این توافق منتظرگسترش درامد های توریستی کشور نیز باشیم .

تمام این موارد فوق نشان از افق بسیار روشن کشور دارد به نحوی که شاید تا 10 سال آینده رتبه اقتصادی ایران از 17 ام در دنیا به مقامی بالاتر تبدیل شود و جزو 10 اقتصاد برتر  دنیا و یکی از ثروت مند ترین  کشور های دنیا خواهد بود . همچنین قدرت نظامی ایران که هم اکنون فراتر از منطقه جزو بهترین قدرت های نظامی دنیا است تا 10 سال آینده احتمالا به یکی از ابر  قدرت های دنیا تبدیل خواهد شد 

خوشبختانه تمام این افق ها از امروز قابل مشاهده هستند و ما میدانیم پس از این در کشوری زندگی خواهیم کرد که یکی   از امن ترین ،با ثبات ترین ، ثروت مند ترین و قدرت مند ترین کشورهای جهان خواهد بود . و سوال اینجا خواهد بود که  در این حالت ما برای کشور خودمان چه  کردیم  ؟ 

پی نوشت 

این جمله از گاندی مصداق امروز ماست  :آمدند تحقیرمان کردند ، آمدند انکارمان کردند  ، آمدند حمله کردند ، آمدند غارت کردند ،  آمدند شکنجه دادند ،  آمدند کشتند... ،  اما در انتها  " ما پیروز شدیم "

 و حرف آخر

ملت های بزرگ ، خود به خود بزرگ ساخته نمیشوند ، این مردم هستند که با مقاومت خود کشور خود را ملتی بزرگ میکنند ، تاریخ مقاومت مردم امریکا در برابر انگلستان ، مقاومت مردم چین در برابر امریکا ، مقاومت مردم هند در برابر انگلیس و امروز مقاومت مردم ایران در برابر تمام دنیا . این پیروزی گوارایتان  


نوشته شده توسط mohammad در چهارشنبه 24 تیر 1394 ساعت 11:17:10 AM

 
کلمه کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

 
 

ورود با امنیت بالا

عصویت در گوهردشت

بازیابی رمز عبور یا کلمه کاربری

: نظر ها
    
http://violetflower.gohardasht.com
جمعه 24 مهر 1394   4:57:31 PM

 

Like

   Likes 7  
-
چهارشنبه 24 تیر 1394   6:47:38 PM

 لایککککککککک

خبرخیلی خوبی بود امیدوارم که زندگی مردم روز به روز بهتربشه

Like

   Likes 8  
http://nastarann.gohardasht.com
چهارشنبه 24 تیر 1394   1:54:56 PM

 من هم این پیروزی را به همه تبریک میگویم

Like

 

 

 


آخرین مطالب


تبریک
معرفی کتاب اینجانب
اهمیت عاشورا
سلام
نوروز مبارک
گوهردشت رایگان شد
روش استفاده رایگان از سایت گوهردشت
انگلیسی شدن گوهردشت - لطفا نظر بدید
سالگرد تولد گوهردشت
شدن برخی از کاربران سایت
نمایش سایر مطالب قبلی


: آمار وبلاگ

137433
بازدید

31 بازدید امروز

20 بازدید دیروز

173 بازدید یک هفته گذشته

Powered by gegli.com

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

 


Powered by Gohardasht